Sveiki atvykę į OCR Lithuania

OCR LITHUANIA

– tai ne pelno siekianti ir politiškai bei religiškai nepriklausoma, ekstremalaus bėgimo asociacija, kuri žengia pirmuosius savo žingsnius Lietuvoje. 

Asociacija yra atvira visiems norintiems. Tiek mėgėjai, tiek profesionalai yra kviečiami prisijungti prie OCR LITHUANIA asociacijos. 

Šiame puslapyje rasite visą, reikiamą informaciją apie asociacijos veiklą, čempionatus, kliūčių ruožus, narystę ir kt.

Jei turite klausimų, galite susisiekti su mumis nurodytais kontaktais. 

KAS YRA OCR?

OCR – tai varžybos, trunkančios nuo pusvalandžio iki 24 valandų, todėl be greičio ir jėgos, yra labai svarbi sportininko ištvermė. Kliūtys gali būti tiek dirbtines, tiek ir natūraliai gamtoje susiformavusios. Tai gali būti įvairios struktūros, kurias reikia perlipti, peršokti, pereiti balansuojant, vandens ar ugnies kliūtys, purvo duobės, skardžiai, kalnai ir tt. Jos dažnai kuriamos specialiai stengiantis sužadinti pagrindines žmogaus baimes: ankštų, tamsių, uždarų erdvių, ugnies, ledinio ir tamsaus vandens, aukščio. Šiame sporte dominuoja rizika ir loginis mąstymas. Todėl (kaip jau supratote iš pavadinimo) tai yra viena iš ekstremalaus sporto šakų.  

Jei norite kažko įdomesnio, nei paprastas bėgimas, ar norite tapti ištvermingesni, šis sportas suteikia galimybę tai padaryti.

 Konkuruojama yra ir skirtingose amžiaus grupėse t.y. 16-19, 20-24, 25-29 ir iki 60 +, bei elite grupėje, kurioje nėra amžiaus skirstymo.   

Blogas

BĖGIMAS IR SVEIKATA

https://youtu.be/b-iGZPtWXzE Nuo seno žinoma, jog bėgimas yra vienas iš sveikatos stiprinimo būdų. Į bėgimą įsitraukia vis daugiau įvairaus amžiaus žmonių. Bėgimas ugdo ir didina žmogaus ištvermę, stiprina raumenis, pakelia darbingumo lygį, kitaip tariant sustiprina...

Apie riebalų svarbą mūsų dietoje

Nauji dietologų tyrimai rodo, kad riebalai (išskyrus transriebalus) ilgą laiką buvo apipinti mitais, kai iš tikrųjų riebalai padeda geriau pasisavinti vitaminus. Visgi, atminkite, kad ši maistinė medžiaga turi daugiausia kalorijų. Daugiau informacijos apie...

SUSISIEKITE

Užpildykite formą ar tiesiog parašykite elektroninį laiška adresu:

info@ocrlithuania.com